Hot Line: 0764 444 11 33

Mobile:   0934 768 72 60

Shiraz:    071 3311

            

 

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، مهندس فرزین به همراه مدیران شعبه کیش ، در مورخه 95/10/01 از بلوک 83 پروژه ستاره کیش (پروژه مشارکتی با نظام مهندسی فارس ) بازدید نمودند .

پس از این بازدید جلسه ای مشترک با هیات اجرایی نظام مهندسی فارس در ساختمان مهندسان کیش 2 واقع در پروژه نظام مهندسی برگذار و موارد فنی بحث و تبادل نظر گردید .

farshad-farzin-kish

در این جلسه هماهنگی بیشتر در جهت پیشبرد اهداف مشترک و تصمیم گیری در خصوص پیشنهاد برخی تغییرات در نوع مصالح و تجهیزات مکانیکی و برقی پروژه صورت پذیرفت .

مهندس فرزین با استقبال از این پیشنهادات و اهداف در دست اقدام این تغییرات را با هماهنگی واحد فنی بلامانع دانست و دستور همکاری دفتر کیش را با این هیات و شریک سرمایه گذار صادر نمود .

ایشان خاطر نشان کردند که تصمیمات سریع و جدی در عملکرد و اجرا و جلوگیری از هر نوع تاخیر در اقدامات ، لازمه بهبود کیفیت و بهینه سازی فضا های ساختمان می باشد و ما برای رسیدن به این اهداف با طرف مشارکت خود کمال همکاری را انجام خواهیم داد .
در انتهای جلسه فرزین با مثبت ارزیابی کردن جلسه اظهار امیدواری نمود که با توامندی های شاخص این شریک معتبر پیشرفت چشمگیری را در پروژه شاهد خواهیم بود .

((دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش کنیم آباد))